دانلود اپلیکیشن

4 دلیل برای اینکه اپلیکیشن فریکادل را روی موبایل خود داشته‌باشید

اپلیکیشن فریکادل رو نصب کن و برگرت رو بساز

همزمان با افتتاح اولین شعبه فریکادل، از اپلیکیشن فریکادل هم رونمایی شد. اپلیکیشنی که برای کاربرانش این فرصت را فراهم می‌آورد تا بدون عجله و در راحت‌ترین حالت ممکن، سفارش خود را با ذکر تمام جزئیات ثبت کنید.

با افزایش تعداد شعب رستوران فریکادل، فرایند سفارش دهی هم آسان‌تر شد؛ چرا که طرفداران همبرگرهای صد در صد گوشت فریکادل می‌توانستند در نقاط مختلف شهر تهران  برگر خود را سفارش دهند و یا با مراجعه به شعبه مورد نظر آن را نوش جان کنند و یا منتظر بمانند تا پیک فریکادل آن را به سرعت به دستشان برساند. در این مطلب گاهی داریم به کاربردهای مختلف این اپلیکیشن که شاید قبلا کمتر به آن‌ها توجه کرده‌باشید.

1-    با اپلیکیشن فریکادل حتی در محیط رستوران هم می‌توانید برگر خود را در موبایل خود بسازید

حتما برایتان پیش آمده که وارد رستوران فریکادل شوید و ببینید، تبلت‌های مخصوص سفارش، اشغال هستند و مشتریان مشغول سفارش همبرگر مخصوص خود از طریق آن‌ها هستند.

دلیلی ندارد شما در صف بایستید و منتظر سایر مشتریان بمانید. همه ما می‌دانیم که انتظار کشیدن هنگام گرسنگی اصلا خوشایند نیست؛ در این حالت می‌توانید با آرامش کامل جای خود را انتخاب کنید و سر یکی از میزها بنشینید و با استفاده از موبایل خود و اپلیکیشن فریکادل، برگر خود را بسازید و غذای خود را سفارش دهید.

حقیقت این است که اپلیکیشنی که شما روی تلفن همراه خود نصب کرده‌اید هیچ تفاوتی با اپلیکیشنی که روی تبلت‌های مخصوص شعبه‌های مختلف فریکادل نصب شده، ندارد. پس برای آنکه غذای خود را از طریق تلفن همراه سفارش دهید و در شعبه نوش جان کنید، کافیست در ابتدای فرآیند سفارش، گزینه “تو فریکادل می‌خورم” رو انتخاب کنید و سپس شعبه مورد نظرتون رو از بین گزینه‌ها انتخاب کنید و به راحتی و آرامش کامل سفارش دهید.

اینگونه سفارش دادن برای کودکان و سالمندان هم ساده‌تر است و با آرامش بیشتری غذای خود را از فریکادل سفارش می‌دهند.

2-    ثبت سفارش‌های خاطره‌انگیز با اپلیکیشن فریکادل

یکی دیگر از مزایای جذاب فریکادل، ذخیره کردن اطلاعاتی است که احتمالا دوست ندارید هربار آن‌ها را از نو ثبت کنید.

همه می‌دانیم که در اپلیکیشن فریکادل این امکان فراهم است تا تک تک آیتم‌ها و مخلفات برگر را خودمان انتخاب کنیم و این یعنی با تنوعی فوق‌العاده از انواع برگر روبرو هستیم. با این وجود دوست داریم برخی از برگرهایی که ساختیم را save کنیم تا دوباره سفارششان دهیم و هم از طعمشان لذت ببریم و هم خاطراتمان زنده شود، این امکانیست که اپلیکیشن فریکادل برای برای کاربران فراهم کرده.

3-    ثبت آدرس‌های منتخب در اپلیکیشن فریکادل

با استفاده از اپلیکیشن فریکادل می‌توانید آدرس‌های متداولی مانند آدرس منزل، محل کار و… را که معمولا مقصدهای اصلی سفارش شما هستند را ثبت و ذخیره کنید تا هربار به سادگی غذای خود را از طریق اپلیکیشن فریکادل  از نزدیکترین شعبه دریافت کنید.

4-    مزیت فریکادل نسبت به وبسایت‌هایی چون ریحون و اسنپ‌فود

اگر قصد دارید فریکادل را به صورت آنلاین سفارش دهید، بهترین گزینه برای این کار اپلیکیشن فریکادل است. امکان سفارش آنلاین فریکادل از وبسایت‌های مختلف سفارش آنلاین مانند اسنپ‌فود وجود دارد اما به دو دلیل پیشنهاد می‌کنیم برای سفارش آنلاین از اپلیکیشن فریکادل استفاده کنید:

  • فقط از طریق اپلیکیشن میتوانید صفر تا صد برگر سفارشی خود را خودتتان انتخاب کنید:

همانطور که می‌دانید، اپلیکیشن فریکادل به شکلی طراحی شده که لایه‌های مختلف برگر خود یا تعداد بال‌هایی که سفارش می‌دهید را به صورت جزئی و دقیق انتخاب کنید. این امکانیست که فعلا به صورت کامل روی وبسایت‌های سفارش آنلاین غذا میسر نیست.

  • پیک‌های ویژه و اختصاصی فریکادل:

تنها سفارش‌هایی که از روی اپلیکیشن فریکادل ثبت می‌شوند با پیک‌های ویژه شعب فریکادل که مجهز به گرمکن هستند و مخصوص دلیوری برگر طراحی شده‌اند ارسال خواهندشد.

پس همین حالا دست به کار شوید و اپلیکیشن خوشمزه فریکادل را روی موبایل خود نصب کنید. کافیست اینجا کلیک کنید.

نظرات کاربران

نظر شما !