دانلود اپلیکیشن

گورمه برگر چیست؟

گورمه برگر در فریکادل

قبل از نوشتن درباره گورمه برگر بیایید یک سوال مطرح کنیم؛ شما انواع و اقسام برگرها را امتحان کرده‌اید، از برگرهایی که در رستوران‌های محلی خورده‌اید تا برگر خانگی که خودتان آماده کرده‌اید یا برگرهایی که در رستوران‌های لوکس نوش جان کرده‌اید. همه این ها برگر هستند اما با هم تفاوتی ندارند؟ گورمه برگر یک برگر متفاوت از برگرهایی است که در فست فودها سرو می‌شود و در این نوشته قرار است با ویژگی گورمه یا گورمت برگر بیشتر آشنا شویم و ببینیم گورمه برگر چیست.

 مخلفات گورمه برگر همیشه تازه است

مخلفات گورمه برگر همیشه تازه است و راهی دور را سریع ترین راه ممکن را از مزرعه تا گورمه برگر شما طی کرده است. پس لزوما برگری به صورت آماده  از هر فست فودی تهیه می‌کنید، گورمه برگر نیست. در رستوران‌هایی که گورمه برگر سرو می‌کنند، شما حق انتخاب دارید تا مخلفات برگر را به سیقه خودتان از میان تازه ترین صیفی‌جات و سبزیجات انتخاب کنید و این اتفاقی است که در فریکادل هم شاهد آن هستید.

گورمه برگر یعنی یک برگر با گوشت تازه و غنی شده

وقتی به رستورانی که مدعیست گورمه برگر سرو می‌کند، می‌روید، توقع ندارید که با یک لایه نازک و بی‌کیفیت از گوشت مواجه شوید. چون گوشتی که در برگر گورمه مورد استفاده قرار می‌گیرد، گوشتی تازه، فرآوری شده و غنی شده است نه یخ زده و همراه با ناخالصی

آشپز گورمه برگر یک آشپز دقیق است

در تهیه گوشت این برگر غنی شده  از ادویه‌های خاص و به صورت دقیق استفاده می‌شود! آشپزهای برگر گورمه می‌دانند که باید چه کنند تا گوشت تازه آن طور که آن‌ها می‌خواهند مزه دار شود و البته معمولا این راز را با هرکسی در میان نمی‌گذارند. اماده سازی گوشت این برگرها یک پروسه کاملا دقیق است و در این پروسه همه چیز از مواد غذایی تا ادویه‌جات در اندازه‌های دقیق مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خلاصه این که داستان یک  برگر گورمه و حرفه‌ای، خیلی قبل تر از اینکه سر میز ما بیاید شروع می‌شود. از یک مزرعه با سبزیجات و صیفی‌جات تازه آغاز می‌شود، با ظرافت و دقت آشپز همراه می‌شود و روی میز یک رستوران حرفه‌ای مثل فریکادل به دست ما می‌رسد. جالب است بدانید که در فریکادل این مسیر پر از ماجراجویی در سریع‌ترین حالت ممکن اتفاق می‌افتد و حتی بعد از نوش جان کردن برگر، این داستان خوشمزه ادامه دارد. در فریکادل تمام مواد به در تازه ترین حالت ممکن از مزرعه دستچین می‌شود و برای آماده سازی به آشپزخانه مرکزی فریکادل می‌رود و آماده سازی می‌شود و برای پخت در اختیار شعب مختلف فریکادل قرار می‌گیرد؛ خبر خوب اینکه تمام این پروسه خیلی سریع اتفاق می‌افتد تا از شما با غذایی تازه پذیرایی شود.

 

 

 

نظرات کاربران

نظر شما !