دانلود اپلیکیشن

4 توصیه ساده برای سرو کردن متفاوت همبرگر خانگی

همبرگر خانگی را چگونه سرو کنیم؟

داشتن یک همبرگر خانگی و معرکه، یک روز خوب را کامل می‌کند و تمام اعضای خانواده از پیر و جوان را خوشحال نگه می‌دارد. اگر دوست دارید در خانه خود همبرگری آب‌دار و خوشمزه که از گوشتی تازه به دست آمده و در نان تازه و مورد علاقه شما قرار گرفته داشته باشید، می‌توانید از طریق اپلیکیشن فریکادل یک گورمه برگر  مخصوص خودتان سفارش دهید، برگری که تک تک اجزایش از نوع نان تا مخلفات را خودتان انتخاب می‌کنید و در گرم‌ترین و تازه‌ترین حالت ممکن تحویل می‌گیرید.

اما در بسیاری مواقع دوست داریم در خانه با پختن همبرگر خانگی دوستان یا اعضای خانواده را به یک وعده غذایی لذیذ و پرطرفدار مهمان کنیم. در این حالت با انتخاب‌های زیادی برای مخلفات، نوع پنیر و … و طریقه سرو روبرو هستیم. در این مطلب چند توصیه برایتان داریم تا به بهترین شکل ممکن همبرگر خانگی را سرو کنید!

1-    در سرو همبرگر خانگی آرامش داشته‌باشید اما سریع باشید

کسی نمی‌تواند زحمتی را که برای فرم دادن به برگرها و آماده کردن آتش برای پخت برگر کشیده‌اید را کتمان کند اما اگر برگرها سرد به میز غذا برسد حتی خودتان هم از زحمتی که کشیده‌اید پشیمان خواهیدشد. پس پیش از سرو همبرگر خانگی و برداشتن برگرها از روی آتش از اینکه همه چیز برای سرو همبرگر خانگی آماده است مطمئن شوید.

2-    هنگام سرو همبرگر خانگی به مهمانان خود حق انتخاب بدهید

معمولا دوست دارید در ساندویچ یا برگر لذیذتان چه مخلفاتی باشد؟ یا دوست دارید در آن با چه مواردی روبرو نشوید؟ همانقدر که شما روی برخی مواد غذایی حساس هستید، ممکن است مهمانانتان هم روی مخلفاتی که در ساندویج خود دارند، حساس باشند پس به آن‌ها این حق را دهید تا سس و مخلفات همبرگر خانگی و لذیذی که شما زحمتش را کشیده‌اید را خودشان انتخاب کنند. به طور مثال می‌توانید از آن‌ها بخواهید خودشان نان برگرها را خالی کنند و مخلفاتشان را در نان قرار دهند تا اینگونه هم فضای صمیمی خاصی به وجود بیاورید و هم به آن‌ها این حس را بدهید که در آماده کردن یک همبرگر خانگی معرکه سهیم بوده‌اند

3-    این گزینه‌ها که در کنار همبرگر خانگی  برای سرو ایده‌آل است

در کنار همبرگر درجه یکی که درست می‌کنید، می‌توانید با یک پیش غذای عالی از مهمانانتان  پذیرایی کنید. اگر همبرگرها را روی ذغال می‌پزید ایده جذابی است اگر زوتر چند سیب‌زمینی را در فویل بپیچید و در ذغال قرار دهید. همینطور می‌توانید با سیب‌زمینی سرخ کرده یا تنوری مهمانان را به وجد بیاورید. همینطور اگر آتش خوبی درست کرده‌اید قارچ کبابی را فراموش نکنید.

4-    هنگام سرو همبرگر خانگی از نوشیدنی غافل نشوید

نوشیدنی‌های خنک کنار یک همبرگر خانگی یک وعده غذایی جذاب را کامل می‌کند پس اگر برای کمپ کردن به طبیعت رفته‌اید یا مهمانی باربکیو گرفته‌اید فراموش نکنید که نوشیدنی کنار برگر حکم خامه روی کیک را دارد. حال بستگی به شما و همراهانتان دارد که از کدام نوشیدنی‌ها کنار برگر استفاده کنید

نظرات کاربران

نظر شما !