دانلود اپلیکیشن

در جستجوی بهترین همبرگر… از چه رستورانی باید بهترین همبرگرها را توقع داشته باشید؟

بهترین برگر و بهترین همبرگری تهران

همبرگر یکی از بهترین و اولین گزینه‌های ما برای دورهمی‌هاست و کمتر کسی است که این غذای لذیذ و جهانی را دوست نداشته‌باشد. نهار یا شام فرقی نمی‌کند و گذشتن از یک همبرگر آبدار با گوشت تازه و مخلفات دلخواه چیزی نیست که به راحتی بتوانید از کنارش بگذرید. خیلی اقات پیش می‌آید که بخواهید یک همبرگر خانگی سلامت و باکیفیت را در خانه درست کنید اما بسیاری اوقات فرصت کافی برای تهیه مخلفات تازه، مزه‌دار کردن گوشت و پختن برگر محبوبتان را ندارید و تصمیم می‌گیرید همبرگری که هوس کرده‌اید را در یک رستوران نوش جان کنید اما این رستوران باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ رستورانی که قرار است بهترین همبرگر را ارائه کند باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

رستورانی که قرار است بهترین همبرگر را سرو کند باید فضایی کافی و آرامی برای پذیرایی داشته باشد.

فضایی که در آن از شما پذیرایی می‌شود یکی از مهمترین معیارها برای انتخاب رستوران و فضایی است که برای نوش جان کردن بهترین همبرگر باید به آن توجه کنید. حتی اگر بهترین همبرگر هم در اختیار شما قرار بگیرد اما در فضایی که دمای مناسب ندارد یا پر است از ازدحام و سر و صدا، لذت چندانی از صرف برگر خود نخواهید برد. پس بهتر است در انتخاب رستورانی که می‌خواهید همبرگر خود را در آن سفارش دهید به این موضوع هم دقت کنید.

جالب است بدانید تمامی شعب رستوران‌های فریکادل، حداقل دارای 100 متر فضا برای پذیرایی هستند، همینطور وجود تبلت‌های سفارشگیری و همچنین امکان سفار غذا از طریق گوشی‌های شخصی موبایل و اپلیکیشن فریکادل، مشکل صف‌های طولانی و ازدحام را حل کرده.

رستورانی که از آن توقع بهترین همبرگر را دارید همیشه کیفیتی یکسان ارائه می‌کند

فرقی نمی‌کند در یک روز وسط هفته باشد یا یک روز تعطیل، در میانه روز باشید یا  برای یک شام خاطره‌انگیز برنامه‌ریزی کرده‌باشید، یک رستوران حرفه‌ای در هر زمانی از روز، آماده ارائه بهترین همبرگر است و طعم و کیفیت سفارش‌هایش همواره یکسان خواهدبود. به طور مثال تمامی شعب فریکادل یک تامین کننده مشخص دارند و گوشت و مخلفات در سریع‌ترین و تازه‌ترین حالت ممکن به آشپزخانه شعب می‌رسد و با توجه به آموزش یکسان و حرفه‌ای که در تمام شعب صورت گرفته، سفارش‌ها درشعب مختلف به طور دقیقا یکسان سرو می‌شود.

بهترین برگری و جایی که توقع دارید بهترین همبرگر را سرو کند شما را به خوبی می‌شناسد!

منظور ما از این موضوع این است که رستورانی باید عادات غذایی شما را بشناسد. حتی به عنوان یک برند بین‌المللی باید غذا و آیتم‌های منوی خود را با توجه به ذائقه کشورها و فرهنگ‌های مختلف مناسب‌سازی کند.

در فریکادل از طریق اپلیکیشن، جز به جز برگر خود را می‌سازید و می‌توانید تمام انتخاب‌ها و سفارش‌های خود را به سادگی در سابقه خود ثبت کنید و هرگاه دوست داشتید، همان برگر همیشگی خود را سفارش دهید، همان برگری که از نظر شما بهترین همبرگر است.

همینطور جالب است بدانید که شعب فریکادل در کشورهای مختلف، گوشت و مواد غذایی خود را مناسب ذائقه و عادات غذایی همان منطقه مزه‌دار و مناسب‌سازی می‌کند. به طور مثال در تمامی شعب فریکادل در ایران از ادویه‌های کاملا ایرانی برای مزه‌دار شدن گوشت استفاده کردند

 

 

 

 

 

نظرات کاربران

نظر شما !