دانلود اپلیکیشن

نقش خوشمزه برگر در هالیوود

برگر در هالیوود و صحنه های به یاد ماندنی

قبل از اینکه  نقش پررنگ برگر در هالیوود و سینما را مورد بررسی قرار دهیم، بیایید سر این نکته به توافق برسیم که اگر قرار باشد با چند تصویر یا المان، سبک زندگی آمریکای را توصیف کنید، قطعا یکی از آن‌ تصاویر یا المان‌ها، برگر است،پس طبیعیست که این وعده غذایی پرطرفدار نقش‌های به یادماندنی را در پرمخاطب‌ترین سینمای دنیا ایفا کرده باشد. اگر شما هم از جمله طرفداران بی‌شمار همبرگر و سینما هستید، پیشنهاد می‌کنیم خواندن این مطلب را از دست ندهید چون در این نوشته به چند سکانس خاطره‌انگیز از حضور برگر در هالیوود اشاره می‌کنیم!

 

“پالپفیکشن”، حضور خشن  برگر در هالیوود با سس مخصوص تارنتینو

اگر این شاهکار تارنتینو را دیده‌باشید حتما صحنه‌ای که “جولز”با بازی ساموئل ال جکسون  و “وینسنت وگا” با بازی جان تراوولتا وارد خانه “برت” می‌شوند تا درگیری خونینی به راه بیاندازند را به یاد دارید. صحنه‌ای که در عین ناباوری با صحبت‌های جولز درباره برگر آغاز می‌شود و حتی کار به ناخنک زدن به برگر قربانی‌اش هم میکشد. در این صحنه، تارنتینو درست در زمانی که شما منتظر یک درگیری کاملا جدی هستید، فضا را با برگر خوشمزه می‌کند و بعد لحظاتی خونین را خلق می‌کند و این تنها بخشی خوشمزه از این شاهکار تارنتینو است.

 

همبرگر در هالیوود پالپفیکشن

برگر در هالیوود؛ اینبار رویای تام هنکز در ترمینال

ترمینال یکی دیگر از فیلم‌های جذاب اسپیلبرگ است که با بازی متفاوت تام هنکز در خاطره عاشقان سینما ماندگار شده. در تمام چالش‌های “ویکتور ناوروسکی” که به آمریکا سفر کرده و به دلیل بروز جنگ داخلی در کشورش در ترمینال گیر افتاده، صحنه‌هایی که وی برای رفع گرسنگی و رسیدن به برگر مورد علاقه‌اش، چرخ‌های باربری فرودگاه را جابه جا می‌کند بسیار خوشمزه از آب درآمده! و لحظه‌ای که تام هنگز گرسنه به برگر مورد علاقه‌اش می‌رسد و با تمام وجودش آن را گاز می‌زند و میل می‌کند، فوق‌العاده جذاب شده.

برگر در هالیوود ترمینال

“گود ویل‌هانتینگ” دعوا بر سر یک دوبل برگر در هالیوود

یک ماشین کلاسیک، چند جوان خوشتیپ که به ستارگان سینما تبدیل شدند و یک مشاجره نه چندان مودبانه راجع به دوبل برگر. مشاجره “ویل هانتینگ” و “مورگان” که برادران “افلک” ایفاگر نقششان هستند یکی از صحنه‌های ساده و در عین حال خوشمزه یکی از بهترین فیلم‌های جشن اسکار سال 1997 است.

برگر در هالیوود گود ویل هانتینگ

برگر در هالیوود با رد پای پلنگ صورتی

سال 2006 فیلم سینمایی پلنگ صورتی با حضور کمدین معروف “استیو مارتین” توجه بسیاری از فیلم‌بازها و علاقه‌مندان به پلنگ صورتی و فیلم‌های کمدی را به خودش جلب کرد. صحنه‌ای را به یاد بیاورید که گاستیو مارتین” در حال تمرین زبان انگلیسی و لهجه آمریکایی است و نمی‌تواند واژه برگر را به درستی تلفظ کند. این یک شوخی معرکه در عین سادگی است و البته ارجاعی زیرکانه به نقش برگر در سبک زندگی آمریکایی‌هاست.

برگر در هالیوود و سینما

وقتی برگر در هالیوود یک قاتل با مزه شد

فیلم احمق و احمق‌تر (dumb and dumber) یکی از با بازی جیم کری و جف دنیلز، یکی ازبه یادماندنی ترین کمدی‌های سینمای آمریکاست اما در میان صحنه‌های پرشمار کمدی، یک خرده داستان جذاب و به نوعی بی‌رحمانه را روایت می‌کند و آن هم کشته شدن جویی به وسیله یک برگر اسپایسی است.

این فیلم‌ها تنها چند نمونه مشهور در فهرست آثاری هستند که صحنه‌هایی به یاد ماندنی از برگرها روی پرده نقره‌ای ثبت کرده‌اند. فیلم مورد علاقه شما در این فهرست کدام است؟ پیشنهاد می‌کنیم برگر مورد علاقه خود را از طریق اپلیکیشن فریکادل سفارش دهید و در خوشمزه ترین حالت ممکن به تماشای فیلم مورد علاقه خود بنشینید.

برگر در هالیوود جیم کری

نظرات کاربران

نظر شما !