دانلود اپلیکیشن

وقتی یک همبرگر عالی می‌شود داروی روحیه

یک همبرگر عالی پایه لحظات خوش

برای هر انسانی پیش می‌آید که دچار افسردگی، بی‌حالی و بی حوصلگی باشد اما جالب است بدانید که یک همبرگر عالی گاهی اوقات بهترین دارو برای عوض کردن مود و حال و هواست. در این مطلب باهم چند موقعیتی که با کمک یک برگر عالی انرژی مثبت را به شما برمیگرداند  را بررسی می‌کنیم.

پختن یک همبرگر خانگی برای معنا بخشیدن به مفهوم خوشمزه یک همبرگر عالی

اگر فرصت کافی داشته باشید و کمی‌هم به آشپزی علاقه داشته باشید،  درست کردن همبرگر خانگی راهی جذاب برای رسیدن به یک همبرگر عالی است؛ می‌توانید در فضای باز یک مهمانی کوچک باربکیو راه بیندازید، مخلفات و نوشیدنی را فراهم کنید و یک روز به یادماندنی بسازید.  در این حالت گوشت تازه گاو را از محلی که به آن اعتماد دارید می‌خرید و خودتان می‌شوید نقش اول این سناریوی جذاب و خوشمزه

بیرون بزنید و با یک همبرگر عالی هم‌مسیر شوید

گاهی برای اینکه حال و هوایتان عوض شود نیاز دارید بیرون بزنید، یک کمپینگ یا یک گردش در طبیعت یا حومه شهر گزینه خوبیست تا حال و هوایمان عوض شود و یک وعده غذایی جذاب مانند یک همبرگر عالی بخش مهمی از این ماجراجویی است. کافیست نان و مخلفات و… را آماده کنید، گوشت و نوشیدنی را در یک کلمن قرار دهید و به طبیعت بزنید و در کار یک آتش معرکه، از خودتان با همبرگر زغالی پذیرایی کنید.

وقتی پیک رستوران با یک همبرگر عالی به پیک شادی تبدیل می‌شود

یک همبرگر عالی می‌تواند غروبی دلگیر و غمگین را به روزی خاطره‌انگیز تبدیل کند. برای همه ما پیش می‌آید که بعضی از روزها حوصله هیچ کاری نداشته باشیم و لااقل برای چند ساعت که شده دچار افسردگی شویم اما به سادگی می‌توانیم از پس این لحظات بربیاییم.

اگر اهل فیلم و سینما هستید اما حوصله بیرون زدن و سینما رفتن ندارید، یک فیلم خوب انتخاب کنید و خیلی ساده با سفارش دادن همبرگر مخصوص خودتان را از طریق اپلیکیشن فریکادل، یک شب خاطره‌انگیز بسازید شبی سینمایی با طعم برگر

یک همبرگر عالی، پیشنهادی که ورزشکاران هم ردش نمی‌کنند

کسانی که ورزش می‌کنند معمولا از یک رژیم غذایی مشخص پیروی می‌کنند؛ اما بر اساس یک شیوه متداول، معمولا هر از چند گاه، یک وعده غذایی آزاد برای خود در نظر می‌گیرند که اصطلاحا به آن وعده چیت (cheat) می‌گویند. جالب است بدانید که این وعده بیشتر از تاثیر روی جسم، از نر روحی ورزش‌کاران را ارضا می‌کند.

یک همبرگر عالی گزینه‌ای ایده‌آل برای این وعده است چرا که از گوشتی تازه، نانی مقوی و مخلفات تازه به دست آمده پس این بار که تصمیم گرفتید میان رژیم غذایی سخت خود یک وعده چیت داشته باشید، به گورمه برگرهای آبدار و سالم فریکادل هم فکر کنید.

 

 

نظرات کاربران

نظر شما !