دانلود اپلیکیشن

جام ملت‌های آسیا با طعم همبرگرهای سفارشی فریکادل

فریکادل و جام ملت‌های آسیا

هفدهمین دوره مسابقات جام ملت‌های آسیا روز شنبه پانزدهم دی ماه در امارات آغاز می‌شود و تیم ملی ایران هم به عنوان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در این جام حضور دارد و با تیم‌های یمن، ویتنام و عراق همگروه است؛ اما در این روزها حال و هوای فریکادل هم فوتبالی خواهدبود و در رسانه‌های اجتماعی این رستوران محبوب با همبرگرهای سفارشی و معروفش میزبان اتفاقات بزرگی خواهندبود. اتفاقاتی خوشمزه و پرهیجان در اینستاگرام فریکادل در جریان است.

یک ترکیب رویایی؛ باهم همبرگرسفارشی بزنید باهم جام ملت‌های آسیا را دنبال کنید و با هم باشید و جایزه ببرید

همه میدانیم که هر تینی برای برنده شدن و بالای سر بردن جام ملت‌های آسیا 2019 باید صاحب یک ترکیب رویایی باشد. ترکیبی از بازیکنان تراز اول، همدل و البته کادر فنی و تیم پشتیبانی حرفه‌ای و کاربلد. اما این ترکیب رویایی فقط مختص یک تیم فوتبال نیست.

یک برگر به یادماندنی و درجه یک هم مثل یک تیم فوتبال خوب، باید صاحب یک ترکیب رویایی باشد، ترکیبی هیجان‌انگیز از گوشت تازه و خالص مثل همبرگر صد در صد گوشت فریکادل با نان تازه و مخلفات سفارشی که خودتان از طریق اپلیکیشن انتخاب می‌کنید و می‌سازید؛ اما رویایی ترین ترکیب‌ها همین جمع‌ها و اکیپ‌های دوستانه است که باهم داریم.

مسابقه بزرگ فریکادل به مناسبت جام ملت‌های آسیا؛ این یک ترکیب رویایی است.

کافیست از دورهمی‌ها و اکیپ‌های دوستانه خود در مواقع مختلف مثلا زمانی که باهم فوتبال مشاهده می‌کنید یا زمانی که به هربهانه‌ای با دوستانتان جمع شده‌اید، عکس و ویدیو بگیرید و با هشتگ #ترکیب_رویایی در اینستاگرام به اشتراگ بگذارید. از میان تمام شرکت‌کنندگان در این مسابقه اینستاگرامی فریکادل، به یک نفر به قید قرعه جایزه نقدی ده میلیون تومانی و به 10 نفر هم اسپیکرهای حرفه‌ای هدیه داده می‌شود.

با مسابقه‌های پیشبینی فریکادل با همبرگرهای درجه یک به مناسبت جام ملت‌های آسیا در اینستاگرام همراه باشید

#ترکیب_رویایی تنها مسابقه فریکادل در دوران برگزاری جام ملت‌های آسیا نیست. اینستاگرام فریکادل قبل از هر بازی‌های تیم ملی ایران در اینستاگرام @frikadelliran مسابقات پیشبینی برگزار می‌کند و بر طبق قرعه، به سه نفر از کسانی که نتیجه مسابقه را درست پیشبینی کنند، کمبوبرگر فریکادل جایزه خواهدداد. تا در روزهای برگزاری جام ملت‌های آسیا، حال و هوای اینستاگرام فارسی فریکادل کاملا فوتبالی شود.

پس زمان را از دست ندهید و با این مسابقات همراه شوید، در قدم اول، @frikadelliran را در اینستاگرام جستجو کنید و از دنبال‌کنندگان فریکادل در اینستاگرام شوید و مسابقات تیم ملی ایران در جام ملت‌های آسیا را پیشبینی کنید. همینطور به بهانه شرکت در مسابقه #ترکیب رویایی همین حالا با دوستان خود تماس بگیرید، با آن‌ها قرار بگذارید و یک دورهمی کوچک باهم داشته باشید  از یاد نبرید که از این دورهمی عکس یا ویدیو بگیرید و با هشتگ ترکیب رویایی در اینستاگرام به اشتراک بگذارید.

 

 

 

نظرات کاربران

نظر شما !