دانلود اپلیکیشن

چرا شعبه فریکادل لواسان را انتخاب کنیم؟

اینجا شعبه فریکادل لواسان است

شعبه فریکادل لواسان یکی دیگر از شعبه‌های پرطرفدار رستوران‌های زنجیره‌ای فریکادل است که توجه بسیاری از طرفداران برگر را به خود جلب کرده، یک رستوران تخصصی برگر خارج از شلوغی و سر و صدای تهران با فضایی نسبتا بزرگ و البته آرام که می‌تواند بهانه خوب برای اینکه لااقل کمی از شهر خارج شویم و خودمان را لااقل برای چند ساعت هوای تازه و البته یک گورمه برگر خوشمزه مهمان کنیم ایده‌آل است. در این مطلب با نگاهی دقیق‌تر به شعبه فریکادل لواسان، جزئیات این رستوران را با هم بررسی می‌کنیم.

موقعیت شعبه فریکادل لواسان

بلوار امام خمینی لواسان و دقیقا کنار مرکز تجاری اسکای سنتر، شعبه فریکادل لواسان خودنمایی می‌کند، رستورانی که با نمای شیشه‌ای توجه اکثر مراجعین به اسکای سنتر را به خودش جلب می‌کند. اگر قصد سفر به حومه شرق تهران مثل برگ جهان، شمشک و… را داشته باشید در ابتدای راهتان از فریکادل لواسان می‌گذرید. پیشنهاد می‌کنیم توقف کوتاهی داشته باشید و برگر این تفریح و گردش را از فریکادل لواسان تهیه کنید. جایی که تمام مخلفات و مواد غذایی در تازه‌ترین حالت ممکن تبدیل به یک وعده غذایی کامل می‌شود و به دست شما می‌رسد. در این شعبه فریکادل هم سیستم ویژه سفارشگیری از طریق اپلیکیشن و تبلت‌ها، مانع تجمع و ایجاد شلوغی در سالن می‌شود و به همین خاطر می‌توانید با آرامش کامل در شعبه فریکادل لواسان بنشینید و برگر مورد علاقه خود را نوش جان کنید.

شعبه فریکادل لواسان انتخابی ایده‌آل برای نهار

با توجه به ترافیک سبک  مسیرهای منتهی به حومه شرق تهران و هوای مطبوع و آسمان آبی لواسان، شعبه فریکادل لواسان انتخاب ایده‌آلی برای ظهریست که وقت آزاد دارید و دوست دارید به اتفاق خانواده یا دوستانتان بیرون بزنید و یک غذای مطمئن و با کیفیت نوش جان کنید. یا اگر صبح را به طبیعت گردی در روستاه‌ها یا طبیعت بکر لواسانات گذرانده‌اید بد نیست فریکادل لواسان را به عنوان حس ختام این روز خوب انتخاب کنید. جایی که در نهایت صمیمیت و راحتی از شما پذیرایی می‌شود.

شب‌ها در شعبه فریکادل لواسان چه می‌گذرد؟

لواسانات را علاوه بر هوای خوب و مطبوع به عنوان گزینه‌ای ایده‌آل برای سفرهای کوتاه یا دورهمی‌های دوستانه و خانوادگی می‌شناسیم و فریکادل هم این افتخار را دارد که در بسیاری شب‌ها میزبان گروه‌های دوستانه باشد. همچنین این مفهوم که هرکس می‌تواند از طریق اپلیکیش فریکادل برگر خود را بسازد و غذای مخصوص خود را انتخاب کند هم باعث شده شعبه فریکادل لواسان انتخاب اول افراد برای سفارش دلیوری باشد.

 

نظرات کاربران

نظر شما !