دانلود اپلیکیشن

فریکادل، پدیده اولین کنگره صنعت رستوران و فرانچایز

فریکادل در کنگره صنعت رستوران و فرانچایز

اولین کنگره صنعت رستوران و فرانچایز  در روز 26 آذر ماه سال 1397 طی سه روز در هتل همای تهران با حضور بزرگان صنعت رستوران و مدیران رستوران‌های زنجیره‌ای برگزار شد. فریکادل نیز که در کمتر از دوسال با توسعه برند خود، حالا یک رستوران زنجیره‌ای خوشنام با شش شعبه در ایران است، حضور پررنگی در این مراسم داشت و توجه بسیاری را به خود جلب کرد. در این مراسم بهترین رستوران‌های ایران نیز معرفی شدند و لوح تقدیر دریافت کردند.

در اولین کنگره صنعت رستوران و فرانچایز چه گذشت؟

این مراسم که فرصت خوبی برای استفاده از تجارب نامداران عرصه آشپزی صنعت رستوران بود، با برگزاری پنل‌ها و سخنرانی توسط بزرگانی چون  سامان گلریز، دکتر کامران سروش  و شهرام شجاعی همراه بود و مباحث مختلفی از جمله راه‌اندازی رستوران و بهبود خدمات، غذای خیابانی و… دنبال شد. اما قطعا یکی از اتفاقات جالب توجه برای حاضران در این مراسم زمانی بود که خانم “مریم کیا” به عنوان نمایده رستوران‌های فریکادل به معرفی کامل این رستوران پرداخت. ارزش‌ها و مزیت‌های فریکادل به ویژه اپلیکیشن این رستوران و طریقه مدرن سفارشگیری فریکادل برای حاضران بسیار جذاب بود. خانم کیا همینطور از ایده اصلی شکل‌گیری فریکادل برای حضار گفت وصحبت‌های خود را با ارائه اطلاعاتی از  برنامه‌های آینده رستوران‌های زنجیره‌ای فریکادل ادامه داد. همچنین صحبت‌های ایشان درباره اهداف بین‌المللی فریکادل درباره ایجاد شعبه در خارج از کشور با استقبال حاضران در کنگره و تشویق آنان همراه بود.

پیام نخستین کنگره صنعت رستوران و فرانچایز: رسانه‌های دیجیتال، برگ برنده رستوران‌ها

یکی از پررنگ‌ترین مباحثی که در این کنگره مطرح شد، تبلیغات دیجیتال و طریقه استفاده هدفمند رستوران‌ها از رسانه‌های آنلاین و فضای مجازی برای پیشرفت و بهبود فعالیت‌های بازاریابی بود و این مباحث در سخنرانی تمامی استادان  اعضای پنل‌های تخصصی شنیده می‌شد و جالب اینکه از این نظر هم فریکادل به شدت مورد توجه حاضران قرار گرفته بود و خانم مریم کیا به عنوان نماینده مجموعه فریکادل، از شرکت DMC به عنوان طراح و مجری کمپین‌های تبلیغاتی دیجیتال نام برد.

تقدیر از فریکادل در نخستین کنگره صنعت رستوران و فرانچایز

در ادامه مراسم در روز نخست، هیئت داوران کنگره صنعت رستوران و فرانچایز یک لوح تقدیر به رستوران‌های زنجیره‌ای فریکادل اهدا کردند و اینگونه از فعالیت‌های حرفه‌ای مجموعه فریکادل که حالا نامی مطرح در صنعت غذا و رستوران ایران است تقدیر کردند. این کنگره تا روز چهارشنبه 28 آذرماه ادامه داشت.

 

 

نظرات کاربران

نظر شما !