دانلود اپلیکیشن

چرا شعبه فریکادل آ اس پ را انتخاب کنیم؟

شعبه فریکادل آ اس پ

حالا دیگر تمام طرفداران برگر و همبرگر در تهران به خوبی رستوران‌های زنجیره‌ای فریکادل را می‌شناسند و حتما سری به فریکادل آ اس پ زده‌اند.  جایی که اولین شعبه رستوران‌های زنجیره‌ای فریکادل بوده و همچنان به عنوان یکی از پرطرفداررین شعب این رستوران تخصصی برگر شناخته می‌شود. در این مطلب نگاهی داریم به جزئیات رستوران فریکادل آ اس پ و بررسی می‌کنیم که فضای این رستوران بیشتر مناسب چه جمع‌ها و رویدادهاییست پس اگر دوست دارید شناخت بهتر و کامل‌تری نسبت به این شعبه پیدا کنید، این مطلب را از دست ندهید!

 

شعبه فریکادل آ اس پ را بهتر بشناسیم

ساختمان‌های آ اس پ (کوی نوبنیاد ونک) یکی از نمادهای مدرن و درعین حال اصیل تهران امروز محسوب می‌شوند، جایی که با داشتن رستوران‌ها و کافه‌های متنوع و متعدد از جمله فریکادل آ اس پ به پاتوق طبقه فعال تهران تبدیل شده.

هر زمانی از روز که وارد آ اس پ شوید با گروه‌های دوستی بسیار و انرژی فوق‌العاده مراجعه کنندگان و کسب و کارهای فعال آ اس پ مواجه می‌شوید. محلی که سالهاست به کلیشه‌ای دوست داشتنی برای گروه‌های دوستی یا قرارهای عاشقانه تبدیل شده. اما از مرداد سال 96 با افتتاح اولین شعبه فریکادل در این مجموعه، طرفدارن همبرگر و برگربازان حرفه‌ای هم یک پاتوق اختصاصی در آ اس پ دارند.

محیط صمیمی فریکادل آ اس پ و فضا و اتمسفر کلی مجموعه آ اس پ این شعبه فریکادل را به محیطی ایده‌آل برای برگزاری دوره‌های دوستانه تبدیل کرده. رستورانی که فضای کافی برای پذیرایی را دارد و با دکوری مینیمال و مدرن، فضایی جذاب برای گردهم‌آیی‌های دوستانه است.

فریکادل آ اس پ و شب‌های روشن

حتی در سردترین شب‌های زمستان هم مجموعه آ اس پ انقدر روشن و گرم است که زود به خواب نمی‌رود. شور و حال خوبی که شب‌ها از محیط این مجموعه می‌گیرید، یک شب ایده‌آل را کامل می‌کند. پس انتخاب فریکادل آ اس پ برای یک شام گرم و صمیمی انتخاب جذابی به نظر می‌رسد و باتوجه به دسترسی عالی این منطقه به نقاط مختلف شهر، مشکلی برای بازگشت به خانه هم نخواهید داشت.

چرا باید از فریکادل آ اس پ سفارش دهید؟

از اپلیکیشن فریکادل هم همزمان با افتتاح اولین شعبه رستوران‌های زنجیره‌ای فریکادل یعنی شعبه فریکادل آ اس پ رونمایی شد و حالا هم با وجود شش شعبه فریکادل در شهر تهران، فریکادل آ اس پ به عنوان یکی از گزینه‌های پرطرفدار اپ بازها شناخته می‌شود.

به دلیل دسترسی آسان پیک‌های فریکادل آ اس پ به اتوبان‌ها و شاهراه‌های اصلی شهر، این شعبه گزینه خوبی برای فریکادلی‌های محله‌های مختلف است از یوسف آباد و شیخ بهایی و ملاصدرا و خیابان شیراز بگیرید تا مرکز خیابان ولیعصر و محله‌های منتهی به اتوبان حکیم.

 

نظرات کاربران

نظر شما !