دانلود اپلیکیشن

4نکته مخفی درباره اپلیکیشن فریکادل ؛ چرا باید فریکادل را در گوشی خود داشته باشید

اپلیکیشن فریکادل

همزمان با افتتاح اولین شعبه رستوران فریکادل در ساختمان آ اس پ تهران، اپلیکیشن فریکادل هم برای کاربران اندروید و آیفون در سرتاسر دنیا در دسترس قرار گرفت. در نگاه اول شاید کمی عجیب به نظر می‌رسید که یک رستوران تخصصی برگر به چه علت چرا باید اپلیکیشن داشته باشد اما رفته رفته اهمیت اپلیکیشن فریکادل برای کاربران روشن شد و امروز بیشتر مشتریان ثابت فریکادل، اپلیکیشن فریکادل را روی گوشی خود دارند. در این مطلب ضمن معرفی اپلیکیشن فریکادل، این اپلیکیشن را بررسی می‌کنند.

با اپلیکیشن فریکادل برگرت رو بساز!

با استفاده از اپلیکیشن فریکادل به راحتی می‌توانید شعبه مورد نظر خود را انتخاب کنید و ضمن تعین این نکته که می‌خواهید غذا برایتان فرستاده شد یا خودتان آن را تحویل بگیرید یا حتی در خود شعبه نوش جان کنید، برگر خود را بسازید اما یکی از مزیت‌های اصلی اپلیکیشن فریکادل این نکته است که خیلی ساده و تنها با چند کلیک می‌توانید با انتخاب اجزا و مخلفات دلخواه خود برگر خود را بسازید. خانم مژگان 55 ساله که از مشتری‌های ثابت فریکادل است و معمولا برگر مخصوص خود را از فریکادل لواسان سفارش می‌دهد در این باره می‌گوید:

“من خیلی اهل استفاده از اپلیکیشن‌های مختلف به جز پیام‌رسان‌ها نیستم و معمولا به خاطر پیچیدگی‌های اپلیکیشن‌ها از آن‌ها صرف نظر می‌کنم اما استفاده از اپلیکیشن فریکادل خیلی ساده است  و البته اشتها برانگیز”

این یک امتیاز است؛ اپلیکیشن فریکادل را در گوشی خود داشته باشد

به این فکر کنید که در غروب یک روز تعطیل هوس کرده‌اید بیرون بزنید و در محیطی صمیمی یک گورمه برگر حسابی نوش جان کنید پس به یکی از شعبه‌های فریکادل می‌روید و البته می‌بینید شما تنها کسی نیستید که هوس برگر کرده  پس با صفی طولانی برای ثبت سفارش پای تبلت‌ها مواجه می‌شوید. اما لازم نیست صبر کنید. پیشنهاد میکنیم بروید و سر میز بنشیدنید و با گوشی خود شعبه را انتخاب کنید، سفارش خود را از طریق اپلیکیشن فریکادل ثبت کنید و منتظر بمانید تا سفارتان را سر میز بیاورند. بله شما می‌توانید به راحتی با استفاده از اپلیکیشن در آرامش کامل برگر خود را بسازید و نوش جان کنید.

اپلیکیشن فریکادل خاطرات خوشمزه را فراموش نمیکند

اگر یک فرمول ویژه و یک ترکیب خاص را برای برگر خود در نظر دارید، لازم نیست هربار زمانی را هرچند کوتاه صرف ساختن همان برگر کنید؛ کافیست یکبار آن را سفارش داده باشید و از آن به بعد با مراجعه به قسمت “سفارش‌های من”  همان برگر را که احتمالا اسم ویژه‌ای هم برایش انتخاب کرده‌اید سفارش دهید.

با اپلیکیشن فریکادل لحظه به لحظه برگر خود را دنبال کنید

در نسخه جدید اپلیکیشن فریکادل، پس از اینکه برگر خود را ساختید و بدون نیاز به برقراری تماس تلفنی آن را سفارش دادید، می‌توانید وضعیت پیکی که حامل غذای شماست را مشاهده کنید و اینگونه دیگر لازم نیست نگران برگر خود باشید .

همه این ویژگی‌ها در کنار هم از اپلیکیشن فریکادل، یک اپلیکیشن ویژه برای عاشقان برگر ساخته تا راحت‌ترین، سریع‌ترین و خوشمزه ترین راه را برای ساختن و نوش جان کردن برگر خود انتخاب کنند.

 

 

 

نظرات کاربران

نظر شما !