دانلود اپلیکیشن

فریکادل اقدسیه افتتاح شد! سلام به برگرهای فریکادل در شعبه جدید

نمایی از فریکادل اقدسیه

خیابان موحد دانش (اقدسیه )، روبروی سفارت چین، نبش کوچه بوستان، آدرس شعبه جدید فریکاد، یعنی فریکادل اقدسیه است. بعد از گذشت یکسال و نیم از افتتاح اولین شعبه رستوران‌های فریکادل در تهران، ششمین شعبه فریکادل در پایتخت هم شروع به کار کرد و افتتاح شد. شعبه ای که در شمال شرق تهران و در منطقه اقدسیه واقع شده و البته ویژگی‌های متفاوتی هم با سایر شعب دارد.

چشم بیزنس من ها به فریکادل اقدسیه روشن

شعبه جدید فریکادل در اقدسیه در محاصره چند سفارت پراهمیت و در طبقه همکف ساختمان “او-اسپیس”  که محل اجتماع شرکت‌های معتبر بین‌المللی است و روبروی مرکز تجاری “آواسنتر” واقع شده و به همین دلیل در طراحی آن سعی شده محیطی صمیمی و در عین حال مناسب برای برگزاری جلسات کاری بوجود بیاید. به این فکر کنید که در یک روز شلوغ کاری مجبور باشید در ساعت نهار هم در یک جلسه شرکت کنید. در نگاه اول این اتفاق اصلا خوشایند به نظر نمی‌رسد اما اگر این جلسه را در محیطی دوستانه و صمیمی برگزار کنید که در عین حال برای برگزاری جلسات رسمی مناسب است چطور؟ در این حالت شما از مهمانتان با یک برگر درجه یک پذیرایی کردید و یخ جلسه را در یک محیط صمیمانه آب کرده‌اید و مهمتر از همه یک وعده غذایی جذاب و سلامت نوش جان کرده‌اید.

فریکادل اقدسیه، شعبه ششم و همچنان همان طعم دلپذیر روزهای اول

مواد اولیه و غذایی فریکادل اقدسیه هم مثل گذشته در آشپزخانه مرکزی فریکادل آماده می‌شوند و در سریع‌ترین و تازه ترین حالت ممکن به شعبه اقدسیه می‌آید. در این فرایند نان های مخصوص فریکادل توسط نیروهای آموزش دیده و حرفه‌ای در کارگاهی با امکانات کامل و رعایت اصول حرفه‌ای و بهداشتی پخته می‌شوند و گوشت برگرهایی که با فرمول اسرار آمیز فریکادل مزه دار شده اند برای پخته شدن و آماده شدن به شعبه می‌رسند. همینطور مخلفات گورمه برگرهای فریکادل نیز سریع‌ترین مسیر را از از مزرعه تا شعبه طی می‌کنند تا برگری که سر میز غذای شما قرار می‌گیرد، یک برگر سالم و مقوی باشد نه صرفا یک وعده غذایی کم خاصیت و فست فود.

امکان سفارش از طریق اپلیکیشن از شعبه فریکادل اقدسیه وجود دارد

فریکادل که خودش را از همان آغاز با ارائه همزمان اپلیکیشن با افتتاح اولین شعبه  خود را  به عنوان رستورانی مدرن و صمیمی با تکنولوژی معرفی کرده، همچنان در این مسیر ثابت قدم است و این خبری خوب برای طرفدارن برگر های باکیفیت در شمال شرق تهران و منطقه اقدسیه است. چراکه حالا آن‌ها هم می‌توانند از طریق اپلیکیشن فریکادل، برگر خود را قدم به قدم و از صفر تا صد بسازند و برگری که به نام خودشان ثبت شده را گرم تر و سریع‌تر از همیشه  دریافت کنند.

 

 

 

 

 

 

نظرات کاربران

نظر شما !