دانلود اپلیکیشن

فیش برگر؛ با تازه‌ترین برگر منوی فریکادل آشنا شوید

فیش برگر تازه و خوشمزه در فریکادل

در آخرین روز سال 1397 جدیدترین آیتم گورمه برگرهای فریکادل یعنی فیش برگر به منوی اصلی این رستوران زنجیره‌ای اضافه شد و حالا دوستداران غذای دریایی و ماهی در فریکادل یک انتخاب ویژه در فریکادل خواهندداشت.

فریکادلی‌ها از ابتدا معتقد بودند که جای یک برگر ماهی تازه و خوشمزه برای طرفدارن ماهی و کسانی که دوست دارند فیش برگری حرفه‌ای و مرغوب را نوش جان کنند در منوی فریکادل خالی است. پس بعد از مطالعه و آزمایش‌های فراوان به فرمولی جذاب برای سرو یک فیش برگر سالم، مغذی و خوشمزه رسیدند.

فیش برگرهای فریکادل ترکیبی جذاب از ماهی پولاک و مخلفاتی که خودتان انتخاب می‌کنید

فیش برگر فریکادل از ماهی پولاک تهیه می‌شود. ماهی پولاک به زغال ماهی هم معروف است و بیشتر در آب‌های آزاد و اقیانوس‌های شمالی یافت می‌شود و به گوشت لذیذ و خواص زیادش معروف است. ماهی پولاک سرشار از مقدار قابل توجهی پروتئین، ویتامین B12 و امگا سه است.

در فریکادل فیش برگر خود را بسازید

هنگام نوش جان کردن فیش برگر فریکادل هم خیالتان از سلامت و تازگی غذا راحت باشد. ماهی‌ها طی یک فرایند منظم در تازه‌ترین حالت به آشپزخانه‌های مرکزی فریکادل می‌رسند و بعد از فراوری و آماده سازی به شعب ارسال می‌شوند. گوشت مورد نیاز برای فیش برگرها برای آنکه در بهترین و تازه‌ترین حالت ممکن در اختیار مشتریان قرار گیرد به صورت روزانه خریداری و آماد سازی می‌شود.

همینطور فیش برگر فریکادل را هم می‌توانید مثل همیشه با مخلفات مورد علاقه خود سفارش دهید از طریق اپلیکیشنی که روی گوشی خود نصب کرده‌اید یا تبلت‌هایی که در شعبه هستند، پس از انتخاب برگر، به راحتی می‌توانید هر مخلفاتی که دوست دارید را در کنار فیش برگر خود سفارش دهید.

فیش برگر خود را با این مخلفات سفارش دهید

ما در فریکادل معتقدیم هرکس به بهترین شکل سلیقه خود را می‌داند و به همین دلیل است که اینجا خودتان برگر خود را مهندسی می‌کنید و مخلفات را انتخاب می‌کنید. اما پیشنهاد میکنیم که اگر با هالوپینو مشکلی ندارید حتما ماهی برگر خود را با هالوپینو و همچنین ریحان و جعفری تازه سفارش دهید.

 

 

نظرات کاربران

نظر شما !