دانلود اپلیکیشن

سفارش آنلاین غذا ؛ با یکی از خوشمزه ترین اپلیکیشن ها آشنا شوید

سفارش آنلاین غذا از اپلیکیشن فریکادل

دنیای دیجیتال هرروز انتخاب‌های بیشتری برایمان رقم می‌زند؛ برای مثال، قبل از ظهور اپلیکیشن های سفارش آنلاین غذا  مثل ریحون و اسنپ فود، زمانی را به یاد بیاورید که برای سفارش غذا از رستوران مورد نظر خود،حتما باید با آن تماس می‌گرفتید و در صورتی که پیک موتوری داشت و در منطقه شما این خدمت را ارائه می‌کرد غذا را سفارش می‌دادید و منتظر می‌ماندید تا به دستتان برسد. امروز اما مدتی است که بسیاری از ما برای سفارش غذا و آشنایی با منوی رستوران‌ها از اپلیکیشن های سفارش آنلاین غذا مثل ریحون یا اسنپ‌فود استفاده می‌کنیم. این تجربه‌ای تازه و متفاوت از سفارش غذا برای کاربران می‌سازد و آن را به فرایند ساده‌تری تبدیل می‌کند. هرچند برخی اوقات هم مشکلاتی مثل عدم هماهنگی رستوران با سیستم، سفارش آنلاین غذا را با اختلالاتی روبرو می‌کند. در این مطلب، با نگاهی به سیستم ، اپلیکیشن سفارش آنلاین غذای فریکادل و امکان‌های جالبی که برای کاربران به وجود آورده را بررسی می‌کنیم.

اولین شعبه فریکادل مرداد سال 1396 در مجموعه آ. اس. پ تهران افتتاح شد و حالا در کمتر از یک سال، چهار شعبه فعال دیگر هم در تهران و لواسان تاسیس کرده اما جالب است بدانید اپلیکیشن فریکادل هم همزمان با افتتاح اولین شعبه در دسترس علاقه مندان  و مشتریان قرار گرفت و امکاناتی را برای اولین بار در کشور برای کاربرانش ایجاد کرد:

با این اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا، برگر مخصوص خودت رو بساز!

بعد از دانلود اپلیکیشن فریکادل و ثبت نام، میتوانید برگر مخصوص خودتان را از صفر تا صد در اپلیکیشن بسازید. به طوریکه نوع نان، برگر (کئشت قرمز یا مرغ)، انواع مخلفات، انواع پنیر و سس ها را خود کاربر انتخاب می‌کند و در آخر هر اسمی که دوست داشته باشد روی برگر مخصوص خود می‌گذارد. همینطور برگری که می‌سازید در سابقه سفارش های ثبت می‌شود و اینگونه می‌توانید هر زمان که خواستید در سریع‌ترین و آسان‌ترین حالت ممکن، غذای مورد علاقه خود را سفارش دهید.

پیگیری سفارش آنلاین غذا در اپلیکیشن رستوران فریکادل

بعد از سفارش آنلاین غذا از طریق اپلیکیشن فریکادل، در جریان مراحل و وضعیت سفارش غذا قرار می‌گیرید و حتی میتوانید روی نقشه وضعیت پیکی که حامل غذای شماست را دنبال کنید. همینطور با سفارش غذا از طریق اپلیکیشن، مزایایی مثل بهرمندی از اعتبار و تخفیف بهرمند خواهیدشد. همچنین از آنجایی که این اپلیکیشن صرفا مخصوص ارائه خدمات و سفارش آنلاین غذا از رستوران فریکادل ساخته شده، بدون اختلالات فنی یا مشکلاتی مثل عدم هماهنگی با رستوران، مواجه نمی‌شوید.

سریع ترین و آسان ترین راه ممکن برای تحویل غذا

در اپلیکیشن فریکادل می‌توانید غذای خود را سفارش دهید و بعد شعبه خود را اتخاب کنید و تا زمانی که سفارش غذایتان آماده می‌شود به شعبه برسید و از غذایی که سفارش داده‌اید لذت ببرید.

با گسترش سریع و بیشتر شدن شعبه‌های فریکادل، طرفداران سفارش آنلاین غذا حالا ک انتخاب ویژه برای سفارش برگرهای حرفه‌ای و درجه یک دارند. خوشحال می‌شویم شما هم تجربه خود از اپلیکیشن فریکادل را با ما به اشتراک بگذارید.

نظرات کاربران

نظر شما !