دانلود اپلیکیشن

فرمولی برای داشتن بهترین چیزبرگر؛ چرا پنیر چدار را برای چیزبرگر انتخاب کنیم؟

پنیر چدار برای بهترین چیزبرگر

چیزبرگر یکی از انتخاب‌های محبوب طرفداران برگر است و در فریکادل هم کمتر پیش می‌آید که افرادی با سلایق و ذائقه‌های متفاوت پنیری برای برگر مخصوص خود انتخاب نکند. اما میان انواع پنیر، کدام نوع پنیر برای بهترین چیزبرگر مناسب است؟ با وجود انتخاب‌های گوناگونی که برای انتخاب پنیرو انواع چیزبرگر داریم، اولین تصوری که بسیاری از ما از چیزبرگر داریم، گوشت مغزپخت و آبداریست که یک لایه پنیر خوشرنگ و نرم رویش قرار گرفته و با مخلفات تازه و خوش آب و رنگ بهترین چیزبرگر از نظر ما را ساخته. در این مطلب ضمن معرفی کامل پنیر چدار، نگاهی خواهیم داشت به چیزبرگر پرطرفداری که با این پنیر تهیه می‌شود.

یک لایه جذاب تا بهترین چیزبرگر؛ پنیر چدار چیست؟

پنیر چدار که معمولا در رنگ‌های سفی زرد و نارنجی یافت می‌شود، از دهکده‌ای به نام چدار و واقع در منطقه سامرست انگلستان می‌آید و به همین دلیل به آن “چدار” می‌گویند.  پنیر چدار پرطرفدارترین پنیر بریتانیاست.

بافت نیمه سخت و طعم ترش و نمکین پنیر چدار، آن را به یکی از پنیرهای محبوب در سرتاسر دنیا تبدیل کرده و آن را در میان گزینه‌های جذاب برای استفاده در چیزبرگر قرار داده.

چدار، گزینه‌ای پرخاصیت برای بهترین چیزبرگر

چه زمانی که در فریکادل مشغول ساختن چیزبرگر خود با اپلیکیشن بودید و چه زمانی که در خانه یک چیزبرگر خانگی خوشمزه و جذاب درست کنید، پیشنهاد می‌کنیم به طور جدی به پنیر چدار فکر کنید.

چدار در فرایندی 60 روزه به دست می‌آید و در این دوره از فسفر، کلسیم، پروتئین و ویتامین‌های مختلف غنی می‌شود و به هضم آسان غذا کمک می‌کند.

کاربردهای مختلف چدار برای داشتن بهترین چیزبرگر

برای داشتن یک چیزبرگر جذاب می‌توانید به طرق مختلفی از پنیر چدار استفاده کنید؛ اینجا به عنوان نمونه به سه روش متفاوت استفاده از چدار در چیزبرگر اشاره می‌کنیم:

  • ورقه‌ای نازک از پنیر چدار را کمی حرارت دهید و روی گوشت داغ و خوشمزه برگر قرار دهید و از آب شدن آن روی گوشت لذت ببرید و آن را نوش جان کنید.
  • مقداری چدار را در یک پیاله بریزید و روی حرارت قرار دهید تا به خوبی آب شود و زمانیکه کاملا شکل خود را از دست داد و به مایع تبدیل شد با یک ملاقه روی گوشت برگر بریزید.
  • از چدار در درست کردن مایه گوشت و پایه اصلی چیزبرگر استفاده کنید، به طوریکه آن را با گوشت چرخ شده، ادویه و تخم مرغ وسبزیجاتی به انتخاب خودتان مخلوط کنید و سپس برگر را گریل و نوش جان کنید.

 

 

 

 

 

 

 

نظرات کاربران

نظر شما !