دانلود اپلیکیشن

4 پیشنهاد برای داشتن بهترین سس برای برگر خانگی، با چند سس جذاب برای برگر آشنا شوید.

بهترین سس برای برگر کدام است؟ یک برگر گوشت، مرغ یا سبزیجات ، غوطه ور در پنیر آب شده خوش عطر که سس خوشمزه برگر آن را  در بر گرفته با خیار شورهای تند و پیاز کاراملی هر کسی را به اشتها می اندازد. یکی از راه های کلیدی برای درست کردن یک همبرگر خانگی محشر استفاده از سس هاست. هنگامی که به یک همبرگر خانگی آبدار گاز میزنید ممکن است طعم گوشت، نان برشته و مخلفات برگرتان را دوست داشته باشید اما حس کنید برگرتان نیاز به یک چاشنی اساسی و هیجان انگیز دارد. سس ها میتوانند معجزه کنند و طعم غذا را مطابق ذائقه افراد تغییر دهند. همچنین سس ها از اصول اساسی آشپزی در سراسر جهان هستند که به غذا طعم، رطوبت و جاذبه دیداری میدهند.

اما بهترین سس برای برگر کدام است و با چه ترکیبی به بهترین سس برای برگر خود میرسیم؟ سس های مرسوم مانند کچاپ، مایونز و خردل همیشه میتوانند گزینه های مناسب و خوشمزه ای برای برگرتان باشند. با این حال تجربه و استفاده از سس های متفاوت و ترکیبی میتواند طعم و مزه یک همبرگر خانگی را زیر و رو کند. پس بهتر است با چند سس ترکیبی خوشمزه و مناسب برای یک همبرگر خانگی آشنا شوید. در این مطلب چند ترکیب ساده برای رسیدن به بهترین سس برای برگر را بررسی می‌کنیم.

1ـ ترکیب خردل و مایونز، بهترین سس برای برگر؟

ترکیبی از سس مایونز و خردل کلاسیک خودمان یک انتخاب جذاب به عنوان بهترین سس برای برگر است. این سس ترکیبی فوق العاده برای همراهی یک همبرگر خانگی است. با اضافه کردن کمی ادویه های ملایم به این سس همبرگری خوشمزه با گوشتی آبدار و شیرین خواهیم داشت و طعم گوشت محسوس تر میشود. همچنین این سس برای برگرهایی که سبزیجات در آنها بکار رفته مانند گوجه گیلاسی خرد شده یا کاهو گزینه ای بی نظیر است.

2- سس سیراچا و مایونز به عنوان بهترین سس برای برگر

یکی دیگر از انتخاب ها به عنوان بهترین سس برای برگر این ترکیب است؛ سیراچا یا سیراکا نوعی سس تند و چیلی است که از ترکیب فلفل چیلی، سرکه، سیر، شکر و نمک درست میشود. سس سیراکا و مایونز ترکیبی پرطرفدار و امروزی برای بسیاری از غذاهاست. تندی شیرین سیراچا طعم و چاشنی قوی برای همبرگر خانگی شماست و اضافه کردن مایونز باعث ملایم تر شدن طعم قوی چیلی میشود و عنصری کرمی به برگرتان اضافه میکند.

3- سس سیر و زیتون برای داشتن بهترین سس برای برگر

ترکیب سیر و زیتون هم می‌تواند بهترین سس برای برگر باشد. سسی سنتی و مدیترانه ای است که از سیر رنده شده و روغن زیتون درست میشود و رنگی روشن دارد. در نوع مدرن این سس زرده تخم مرغ اضافه شده که باعث شباهت بیشترش به مایونز میشود اما نوع سنتی آن بدون زرده تخم مرغ است و طعمی ملایم تر و کامل تر دارد. این سس عطر و طعم دلپذیری به برگر خانگی شما میدهد و با اضافه کردن کمی جعفری، پنیر فتا و گوجه فرنگی ترکیبی بی نظیر برای برگرتان است.

4- سس ساده کچاپ و مایونز ترکیبی دوست داشتنی به عنوان بهترین سس برای برگر

ترکیبی کلاسیک که به اعتقادخیلی ها بهترین سس برای برگر است. یک سس قدیمی ساده که از ترکیب سس کچاپ با مایونز درست میشود. این سس به دلیل سادگی و طعم شیرین و خوشمزه ای که به سیب زمینی سرخ کرده و سایر سرخ کردنی ها میدهد بسیار محبوب است. اگر دوست دارید همه چیز ساده باشد سس ها را با هم ترکیب کنید و به برگرتان اضافه کنید. اما اگر به دنبال عطر و طعم بیشتری هستید کمی فلفل قرمز و سیر خرد و برشته شده به این سس اضافه کنید.

 

 

نظرات کاربران

نظر شما !