دانلود اپلیکیشن

5 پیشنهاد پرطرفدار برای مخلفات برگر شما

بهترین انتخاب ها برای مخلفات برگر

چه زمانی که در خانه در حال پخت یک برگر خانگی خوشمزه و دلچسب باشید یا در رستوران بخواهید برگر خود را سفارش دهید؛ انتخاب مخلفات یکی از چالش‌های شیرین و خوشمزه است. اینجا چند انتخاب جذاب و پیشنهاد خوشمزه را برای استفاده به عنوان مخلفات برگر معرفی می‌کنیم. این مطلب را بخوانید. امیدواریم پس از خواندن این مطلب، راحت‌تر مخلفات برگر خود را از طریق اپلیکیشن فریکادل، انتخاب کنید.

1-ریحان، انتخابی سبز و تازه به عنوان مخلفات برگر

شاید هنگام انتخاب مخلفات برگر کمتر به خواص مخلفاتی که انتخاب می‌کنید، فکر کنید با این وجود ریحان علاوه بر داشتن خواصی که باعث جلوگیری از بیماری های قلبی  و بهبود وضعیت پوست صورت می‌شود، یکی از مخلفات خوشمزه‌ایست که می‌توانید برای برگر خود انتخاب کنید. طعم خنک و تازه این سبزی پرطرفدار در ترکیب با گوشت قرمز و سس‌های مختلف، فوق‌العاد است. ریحان خاصیت چربی سوزی دارد و این دلیل دیگری است برای انتخاب آن به عنوان یکی از مخلفات برگر شما و احتمالا به همین دلیل همواره کباب سنتی ما ایرانیان هم با ریحان سرو می‌شود.

2- پیاز قرمز، گمشده مخلفات برگر

برای برگرخورهای حرفه‌ای، طعم پیاز با گوشت قرمز، یک اصل خوشمزه و ثابت شده است و به همین دلیل در مخلفات خیلی از برگرها همیشه پیاز قرمز لحاظ می‌شود. طعم تیز پیاز با سس تند، یک ترکیب دوست داشتنی است و یک حس خوشمزه و غافلگیر کننده را هم القا می‌کند. نگران بوی پیاز هم نباشید؛ خرجش یک مسواک و یک آدامس طعم دار است.

3- استفاده از پیاز کاراملی در مخلفات برگر

اگر رستورانی مثل فریکادل را برای غذا خوردن انتخاب کرده باشید، این امکان را دارید تا پیاز کاراملی را به مخلفات برگر خود اضافه کنید. ترکیب طعم شیرین کارامل با تردی پیاز و طعم تازه گوشت، همه چیز را برای لذت بردن از یک وعده غذایی درجه یک آماده می‌کند و پیشنهاد می‌کنیم از این انتخاب لذیذ در برگرهای خانگی خود هم بهره ببرید.

4- هالوپینو انتخابی تند برای مخلفات برگر

با وجود انواع و اقسام سُس‌های تند، بعضی از ما دوست داریم طعم تند و دیوانه‌وار هالوپینو را به صورت مستقیم در زیر دندان‌هایمان حس کنیم. این فلفل تند ترکیبی آتشین و ایده‌آل برای برگرهای مختلف با گوشت سفید یا قرمز محسوب می‌شود. از همه این‌ها هم که بگذریم هالوپینو ماده‌ای کم کالری است و سرشار است از ویتامین‌های B وc که موجب بهبود وضعیت سیستم ایمنی بدن می‌شود. همچنین هالوپینو باعث درمان آلرژی‌ها فصلی خواهدشد.

5-قارچ را فراموش نکنید

قارچ به اشکال و انواع مختلف و با دستورالعمل های پخت متفاوت، طرفداران خاص خود را دارد و بر خلاف تصور عموم در صورتی که در روغن تازه طبخ شود، موجب سنگینی وعده غذایی نخواهدشد. وجود قارچ در مخلفات برگر، می‌تواند یک انتخاب فوق‌العاده باشد، به خصوص زمانی که با یک نوع پنیر و سبزیجاتی مثل ریحان یا جعفری تازه، ترکیب شود.

نظرات کاربران

نظر شما !