دانلود اپلیکیشن

از بهترین همبرگرها تا سالادهای تازه؛ در فریکادل چه غذایی سفارش بدهیم؟

از بهترین همبرگرها تا سالاد و چیکن برگر در فریکادل

حالا دیگر همه ما میدانیم که برای داشتن تجربه‌ای متفاوت از گورمه برگر و داشتن یکی از بهترین همبرگرهای شهر، فریکادل گزینه‌ای جذاب است. اما تا به حال برایتان پیش آمده که برای انتخاب وعده غذایی خود از میان گزینه‌های متنوع، دچار تردید شوید؟

برای آنکه شناخت بهتری نسبت به گزینه‌های مختلفی که در منوی فریکادل وجود دارند، داشته باشید، در این مطلب گزینه‌های مختلف منوی فریکادل از بهترین همبرگرها بگیرید تا سالادها و بال و کتف مرغ را با هم بررسی می‌کنیم. پس اگر شما هم هنگام سفارش غذای خود، دچار تردید می‌شوید؛ این مطلب را از دست ندهید.

بهترین همبرگرها را خودتان می‌سازید؛ یک برگر سفارشی

در فریکادل این امکان وجود دارد تا از نان گرفته تا نوع گوشت، مخلفات و سس برگر خود را از طریق اپلیکیشن فریکادل انتخاب کنید. پس اگر دوست داشتید یک برگر خاص و سفارشی به معنای واقعی کلمه داشته باشید؛ برای سفارش دادن برگر اصلا انتخاب سختی ندارید.

همبرگر مخصوص خود را بسازید، هر اسمی دوست داشتید روی این بهترین همبرگر از نظر خودتان بگذارید و آن را نوش جان کنید.

از بهترین همبرگرها تا چیکن برگرهای سفارشی

شما برای ساختن برگر مخصوص خود، کدام را انتخاب می‌کنید؟ یک همبرگر صد در صد گوشت، فیله مرغ تازه، چیکن برگر؟  یا ترکیبی جذاب از تمام گزینه‌ها؟

بعد از انتخاب نان در فریکادل می‌توانید از میان فیله مرغ، گوشت تازه و خالص و مرغ چرخ شده تازه و باکیفیت، گوشت برگر خود را انتخاب کنید و خبر خوب اینکه حتی می‌توانید دو طعم متفاوت را باهم داشته باشید.

پس اگر میان انتخاب یک همبرگر صد در صد گوشت و چیکن برگر تردید داشتید، در فریکادل می‌توانید هر دو را در برگر مخصوص خود داشته باشید.

بال بزنید و تا بهترین همبرگرها پرواز کنید

علاوه بر همبرگرهای سفارشی، یکی دیگر از آیتم‌های جذاب منوی فریکادل کتف و بال‌های تُرد خوشمزه‌ هستند. نکته جاب درباره این آیتم این است که می‌توانید تعداد دقیق کتف و بال مرغ خود را از طریق اپلیکیشن چه در شعبه یا از طریق گوشی تلفن همراه خود سفارش دهید و برعکس رستوران‌های دیگر الزامی برای انتخاب پکیج‌های مشخص وجود ندارد.

پیشنهاد می‌کنیم کتف و بال‌های فریکادل را حتما با سس باربیکیو امتحان کنید و در کنار سیب‌زمینی‌های تُرد  خوشمزه از یک وعده غذایی فوق‌العاده لذیذ لذت ببرید.

سالادها، پیش غذایی جذاب برای استقبال از بهترین همبرگرها

دو سالاد پرطرفدار سزار و سالاد مخصوص فریکادل، گزینه‌هایی هستند که برای طرفداران سالاد در منوی فریکادل وجود دارد. هریک از این سالادها با سس مخصوص خود در فریکادل سرو خواهند شد و البته طبق فلسفه اصلی فریکادل، در تازه ترین حالت ممکن سر میز مشتریان قرار خواهند گرفت.

میوه‌ها و سبزیجات مورد نظر سالادها هم مانند گوشت و مرغ سریعترین مسیر را تا آشپزخانه مرکزی فریکادل طی می‌کنند و پس از ضدعفونی شدن و طی کردن مراحل لازم به طور روزانه به شعب مختلف فریکادل می‌رسند

نظرات کاربران

نظر شما !