دانلود اپلیکیشن

بهترین نوشیدنی کنار برگر؛ برگر خود را با این نوشیدنی ها نوش جان کنید!

بهترین نشیدنی کنار برگر کدام است؟

خیلی ها معتقدند بهترین تجربه از خوردن برگر، زمانی رخ خواهدداد که یک نوشیدنی هیجان‌انگیز هم در کنار برگر خود داشته باشید. فرقی نمی‌کند که خودتان در خانه یک همبرگر خانگی درست کرده باشید یا از طریق اپلیکیشن فریکادل، همبرگر یا چیکن برگر خود را سفارش داده باشید، یک نوشیدنی درجه یک، لذت خوردن برگرهای ناب را چند برابر می‌کند. در این مطلب چند پیشنهاد ویژه برای انتخاب به عنوان بهترین نوشیدنی کنار برگر را باهم بررسی می‌کنیم.

آبجو، انتخابی کلاسیک به عنوان بهترین نوشیدنی کنار برگر

آبجوی بدون الکل، خصوصا در کنار برگرهای آبدار یا اصطلاحا “جوسی” فوق‌العاده است، خیلی از ما دوست نداریم طعم خاص برگری که با مخلفات ویژه خوشمزه تر هم شده، تحت شعاع نوشیدنی‌های شیرین مثل نوشابه قرار بگیرد و در عین حال آبجو و ماءالشعییر انتخاب سالم‌تری برای کسانیست که رژیم غذایی مشخصی را دنبال می‌کنند و ترجیح می‌دهند نوشابه‌های شیرین نخورند.

برای یافتن بهترین نوشیدنی کنار برگر، سراغ کوکتیل های سبک بروید

ترکیب میوه یا آب میوه‌های مختلف، زمانیکه به صورت اصولی انجام شود، ما را با یک نوشیدنی درجه یک و با طعمی ویژه مواجه خواهدکرد؛ اما اگر قصد داشتید یک کوکتیل در کنار برگر خود داشته باشید، پیشنهاد میکنیم از کوکتیل های سبک استفاده کنید. به طور مثال می‌توانید از ترکیب لیمو، سیب و نعنا استفاده کنید. توه داشته باشید که اگر از بلندر استفاده می‌کنید، بهتر است با استفاده از یک صافی، کوکتیل خود را صاف کنید چون ممکن است دوست نداشته باشید

بهترین نوشیدنی کنار برگر؟ نوشابه و لیمو را فراموش نکنید!

خوردن نوشیدنی های گازدار به هضم غذا کمک می‌کند و از سوی دیگر، انتخابی دوست داشتنی برای همه ماست. به طوری که حتی تصور نوش جان کردن یک برگر معرکه با نوشابه کوکا خنک، قند در دلمان آب می‌کند.

پس اگر در رژیم غذایی خود یک روز را برای برگر در نظر گرفتید و اجازه دارید یک روز کمی آزادانه تر غذا بخورید، نوشابه را فراموش نکنید.

بهترین نوشیدنی کنار برگر؛ طبیعی مثل پرتقال

آب پرتقال طبیعی را در هر زمانی از روز که نوش جان کنید، شما را زنده می‌کند، پس می‌تواند یکی از بهترین نوشیدنی های کنار برگر باشد. به خصوص اگر کمتر به برگر خود سس می‌زنید، آب پرتقال انتخابی جذاب به عنوان نوشیدنی کنار برگر شماست.

این نوشیدنی‌ها چند پیشنهاد ایده‌آل برای آنکه کنار برگر شما سرو شوند هستند اما بازهم یک انتخاب نوشیدنی کنار غذا یا برگر، یک انتخاب سلیقه‌ایست، به طور مثال کم نیستند کسانی که میلک شیک را هم یک انتخاب خوب به عنوان نوشیدنی در کنار برگر می‌دانند اما شاید با سلیقه و ذائقه مردم ملل مختلف هماهنگ نباشد. با این تفاسیر، شما کدام نوشیدنی ها را پیشنهاد می‌کنید؟ آن‌ها را با ما به اشتراک بگذارید.

 

 

 

 

نظرات کاربران

نظر شما !