دانلود اپلیکیشن

چرا فریکادل یک رستوران مناسب کودکان است؟

رستوران مناسب کودکان فریکادل

پیدا کردن رستوران مناسب کودکان شاید در نگاه اول کار سختی باشد، جایی که هم غذایی جذاب برای کودکان سرو کند و هم انتخابی تازه، ارگانیک و سالم برای خوراک بچه‌ها باشد تا خانواده‌ها با خیالی آسوده کودکانشان را به رستوران ببرند؛ اما وقتی صحبت از فست‌فود و انواع ساندویچ‌ها می‌شود، این کار سخت‌تر هم می‌شود چرا که فست‌فودها اساسا انتخاب خوبی برای تغذیه کودکان نیستند. با این حال همچنان رستوران‌هایی هستند که خانواده‌ها می‌توانند با خیال راحت فرزندانشان را برای صرف غذا با خیال راحت آنجا ببرند  یکی از این رستوران‌ها که اتفاقا متخصص برگر هم است، رستوران‌های زنجیره‌ای و بین‌المللی فریکادل هستند که چندین شعبه هم در تهران دارند.

فریکادل فست‌فود نیست؛ غذای تازه شرط اول یک رستوران مناسب کودکان است.

برای آنکه فریکادل را به عنوان یک رستوران مناسب کودکان مطرح کنیم بیایید راجع به مهمترین تفاوت آن صحبت کنیم:

تفاوت اول برگرهای فریکادل با فست‌فودها این است که فریکادل اساسا فست‌فود نیست؛ در فریکادل خبری از گوشت‌های یخ‌زده و مواد غذایی غیرارگانیک نیست  و برگر صد در صد گوشت نوش جان میکنید.  تازه‌ترین گوشت‌ها از تامین‌کنندگان مورد اعتماد فریکادل خریداری می‌شوند و در آشپزخانه‌های مرکزی فریکادل با فرمولی سحرآمیز مزه‌دار می‌شوند و بدون هیچ ناخالصی و در تازه‌ترین حالت به طور روزانه به شعب مختلف فرستاده می‌شوند. همینطور مخلفات برگرهای فریکادل اعم از سبزیجات، سس‌ها و … از مزارع مختلفی دستچین می‌شوند و پس از ضدعفونی و آماده‌سازی در آشپزخانه‌های مرکزی سریع‌ترین مسیر را تا میز غذای شما طی می‌کنند.

  • تمامی سفارش‌های فریکادل با کیفیت یکسان سرو می‌شوند و همیشه در فریکادل از سلامت غذای کودکان خود مطمئن خواهیدبود.
  • مواد غذایی تمامی شعب فریکادل به صورت روزانه و تازه تامین می‌شود

 

در یک رستوران مناسب کودکان نحوه سفارش و انتخاب غذا مورد علاقه بچه‌هاست

فریکادل را همه با نحوه منحصر به فرد سفارش دادن و مفهوم ساختن برگر توسط مشتریان می‌شناسیم. فرقی نمی‌کند در شعبه باشید، در خانه یا در راه رستوران، به راحتی می‌توانید از طریق اپلیکیشن فریکادل در گوشی موبایل خود یا تبلت‌های تعبیه شده در رستوران، برگر خود را بسازید و در این روند تمامی مخلفات و حتی نوع نان را خودتان انتخاب کنید.

کودکان این دوره و زمانه هم عاشق تکنولوژی و بازی کردن با گوشی‌های هوشمند هستند، فارغ از این موضوع دوست دارند خودشان غذا و برگر مخصوص خود را انتخاب کنند و این کار به آن‌ها حس استقلال می‌دهد و از سوی دیگر راه ساده و در عین حال جذابی برای آموزش آن‌هاست. پس از اینکه برگر خود را در فریکادل بسازند احساس خوبی خواهندداشت و میتوانند با آرامش غذای خود را در فضای باز و پر از رنگ و نور فریکادل نوش جان کنند. چرا که فریکادلی‌ها تمام تلاش خود را برای ایجاد رستوران مناسب کودکان انجام می‌دهند.

 

نظرات کاربران

نظر شما !