دانلود اپلیکیشن

بهترین رستوران ایران مال کدام است؛ فریکادل به بزرگترین بازار ایران رسید

شاید پاسخ این پرسش که بهترین رستوران ایران مال کدام است آسان نباشد اما خبر خوب برای فریکادلی‌ها اینکه هشتمین شعبه رستوران‌های فریکادل در بزرگترین بازار ایران افتتاح شد. مدتی است که بازار بزرگ ایران (IRAN MALL) به عنوان یکی از بزرگترین و مدرن‌ترین مراکز خرید خاورمیانه رسما کار خود را آغاز کرده و مورد توجه اقشار مختلف جامعه از هنرمندان گرفته تا برندبازهای حرفه‌ای و خانواده‌هایی که به دنبال سرگرمی هستند قرار گرفته.

اما برای همه قطعا یکی از جذاب‌ترین قسمت‌های ایران مال فودکورت بزرگ این مرکز خرید جذاب است. جایی که پر شده از رستوران‌های متنوع  متفاوتی که مورد توجه مراجعین این مجموعه قرار می‌گیرد  و میزبان آن‌ها خواهدبود.

برای یافتن پاسخ این سوال که بهترین رستوران ایران مال کدام رستوران است، لازم است تمامی رستوران‌های فودکورت ایران مال را بشناسیم که شاید در این مجال نگنجد اما در این مطلب قصد داریم شما را با فریکادل ایران مال بیشتر آشنا کنیم.

یکی از گزینه‌ها به عنوان بهترین رستوران ایران مال؛فریکادل، رستوران هوشمند و تخصصی برگر

برای آنکه بهترین رستوران ایران مال برای برگربازها را بهتر بشناسید بیایید کمی به گذشته رستوران زنجیره‌ای فریکادل نگاه کنیم:

نزدیک به دو سال است که فریکادل اولین شعبه خود در تهران را  در ساختمان آ اس پ  افتتاح کرده و حالا هشتمین شعبه این رستوران در فودکورت ایران مال شروع به کار کرده است. رستورانی که با یک فرمول ویژه، گورمه برگرهای هیجان‌انگیز و سلیقه و ذائقه مشتریان را با هم تلفیق می‌کند و برگری که دقیقا با ذائقه فرد سفارش دهنده تطابق دارد را در رستوران عرضه می‌کند.

در بهترین رستوران ایران‌مال برگر خود را بسازید

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد رستوران‌های زنجیره‌ای فریکادل، امکان ساختن برگرهای شخصی از طریق اپلیکیشن فریکادل روی گوشی‌ها یا تبلت‌های مستقر در شعب است. در واقع شما برگر خود را از طریق این اپلیکیشن‌ها سفارش می‌دهید و می‌توانید به صورت آنلاین یا نقدی نیز هزینه رسید خود را پرداخت کنید.

با استفاده از اپلیکیشن فریکادل، تمام اجزای برگر خود را خودتان انتخاب می‌کنید، از گوشت گرفته تا تک تک مخلفات و حتی نان و سس‌ها. همینطور می‌توانید برای برگر خود اسم اتخاب کنید و از طریق اپلیکیشنی که در موبایل خود نصب کرده‌اید همیشه آن را سفارش دهید.

اگر طرفدار برگر هستید، فریکادل بهترین رستوران ایران مال برای شماست

کیفیت برگرهای صد در صد گوشت، قیمت مناسب و فرایند جذاب سفارش، فریکادل را به یکیگزینه جدی به عنوان بهترین رستوران ایران مال تبدیل می‌کند پس اگر گذرتان به ایران مال خورد و دوست داشتید یک برگر متفاوت و حرفه‌ای را امتحان کنید حتما به فریکادل سر بزنید.

 

 

 

نظرات کاربران

نظر شما !