دانلود اپلیکیشن

بهترین نان برای برگر کدام است؟ و در فریکادل کدام نان را انتخاب کنیم؟

بهترین نان برای برگر کدام است

حالا وقت آن رسیده که بهترین نان برای برگر را بشناسیم. دیگر همه میدانیم که در فریکادل می‌توانید تمام اجزای برگر از مخلفات بگیرید تا نوع پنیر و نوشیدنی و … را خودتان انتخاب کنید و این را هم میدانیم که یکی از مهمترین اجزای هر برگری، نان آن است. فرقی نمیکند همبرگر سفارش می‌دهید یا برگر مرغ را انتخاب می‌کنید، یک نان تازه و خوشمزه می‌تواند یک حس و حال فوق‌العاده را برای شما به ارمغان بیاورد. در این مطلب سه نوع مختلف نان که مناسب برگر هستند را باهم بررسی می‌کنیم.

وقتی نان چاپاتا بهترین نان برای برگر است

نان چاپاتا یک نان ایتالیایی با شهرت بین‌المللی است که بیشتر به عنوان نانی ایده‌آل برای آماده کردن انواع پنینی شناخته می‌شود. این نان،اولین بار در سال 1982 توسط” آرنالدو کاوالاری” در شهر ورونای ایتالیا پخته شد و در آن سال‌ها به عنوان رقیبی جدید برای نان باگت فراسوی در دنیای نان‌ها معرفی شد.

نان چاپاتا از ترکیب آرد گندم، روغن زیتون، نمک، مخمر و آب تشکیل شده و انتخابی سبک و نرم به عنوان نان برگر خواهدبود. نرمی و سبکی چاپاتا از این نظر مناسب برگرهاست که طعم مخلفات و طعم خاص گوشت برگر را تحت تاثیر قرار نمی‌دهد و در عین حال نرمی و طعم ویژه‌اش با برگر بسیار دلنشین است.

نان چند غله درجه یک، بهترین نان برای برگر

نان چند غله غنی شده از غلات مختلف است و از جو، تخم کتان، گندم و آرد گندم پخته شده‌است. وجود فیبر رژیمی در نان چندغله، ای نان را به گزینه مورد علاقه کسانی تبدیل کرده که حتی به هنگام نوش جان کردن همبرگر هم نیم نگاهی به رعایت رژیم غذایی خود دارند. ترکیب نان چند غله با برگر برای کسانی که دوست دارند مغز و غلات روی نان را همراه گوشت تازه برگر تجربه کنند، انتخابی ایده‌آل خواهدبود و از پرطرفدارترین گزینه‌های فریکادل هم محسوب می‌شود.

یک انتخاب ساده همچنان بهترین نان برای برگر محسوب می‌شود

نان سفید اگر به خوبی پخته شده باشد و خمیر نباشد، انتخابی مطمئن برای استفاده به نوان نان برگر محسوب می‌شود. در فریکادل که نان‌ها به روز و در آشپزخانه مرکزی فریکادل پخته می‌شود، نان سفید یک انتخاب جذاب و تُرد محسوب می‌شود.

کسانی که نان سفید را به عنوان بهترین نان برای برگر می‌شناسند، معمولا ترجیح می‌دهند موقع برگر خوردن، بیش از هرچیز از طعم برگر و مخلفات آن لذت ببرند و بیش از اندازه تحت تاثیر طعم نان قرار نگیرند.

به هرحال نان، بخش اصلی یک برگر ایده‌آل است و فریکادل برای افراد مختلف با سلایق مختلف، گزینه‌های متنوعی را برای نان برگر پیشنهاد می‌کند. به نظر شما بهترین نان برای برگر چه نانی است؟

 

نظرات کاربران

نظر شما !